Єгипет - спільник Росії #новости #политика #ukraine


Смотреть видео Єгипет - спільник Росії #новости #политика #ukraine на videozubrit бесплатно

73, 319
3, 457   |   0
SoloneTV   |   2 мес.
Поделиться этим видео
Описание видео

Єгипет - спільник Росії #новости #политика #ukraine - Видео онлайн

РОСІЯ ВІЙНА ПУТІН КИТАЙ ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ В УКРАЇНУ СВІТ ПОЛІТИКА
ukraine #новости #russia #війна #україна #news #политика #war #путин #египет #usa #украина #moscow #новини #зсу
https://youtube.com/@Pilkhovskiy
Спонсорська підтримка: https://www.patreon.com/user?u=82323452
SoloneTV
Новини
Єгипет – один із найближчих союзників США на Середньому Сході. Країна отримує великі обсяги американської фінансової та військової допомоги.

США не мають даних, які б вказували на передачу Єгиптом озброєння для Росії. Про це заявив у вівторок 11 квітня представник Ради нацбезпеки США Джон Кірбі під час відеобрифінгу.

“У нас немає інформації, яка вказувала б на те, що Єгипет передав зброю Росії”, – сказав він.

За його словами, Єгипет наразі є важливим партнером США у сфері безпеки та продовжує їм залишатися.

Так Кірбі прокоментував публікації в американських ЗМІ, в яких вказувалося з посиланням на секретні документи США, що потрапили у відкритий доступ, що Єгипет нібито планував передати Росії ракети.

Зокрема, The Washington Post з посиланням на отримані секретні документи, повідомив, що президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі в лютому планував виробити 40 тис. ракет нібито для Росії і доручив чиновникам тримати в таємниці виробництво та відвантаження ракет, “щоб уникнути проблем із Заходом”.

WP отримав документ із масиву зображень секретних файлів, розміщених у лютому та березні на Discord, популярному серед геймерів додатку для спілкування в чаті. У документі, датованому 17 лютого 2023 року, описана розмова, що відбулася між Ас-Сісі та керівництвом єгипетської армії.

 

У свою чергу, представник єгипетського міністерства закордонних справ Ахмед Абу Зейд наголосив у розмові з Washington Post, що Єгипет “з самого початку війни в Україні дотримується політики невтручання”, “намагається однаково дистанціюватися від обох сторін” і закликає їх “припинити вогонь і досягти політичної угоди за допомогою переговорів”. 

Ссылка на страницу с видео:

Ссылка HTML на страницу с видео:

Код для вставки плеера:

Єгипет - спільник Росії #новости #политика #ukraine - Видео онлайн